Wernher
  5. Wernher

Wernher

Lid sinds 2024 / GELDROP, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Johann Stridbeck - die Donaubrück zu Regenspurg kopen? Bied vanaf 100!
Johann Stridbeck (1665-1714) Duits die Donaubrück zu Regenspurg
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100