Pukeberg Glass (1871) Staffan Gellerstedt - houders voor waxinelichtjes (2)
Bied mee
Afmetingen | 7.5 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 665 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 40