Wessel55
  5. Wessel55

Wessel55

Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland

6 aangeboden items / 62 verkochte items

Pukeberg Glass - Staffan Gellerstedt - houders voor waxinelichtjes (2) kopen? Bied vanaf 40!
Pukeberg Glass (1871) Zweeds Staffan Gellerstedt - houders voor waxinelichtjes (2)
Afmetingen 7.5 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 665 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Royal Limoges - Tharaud Limoges: borden Mattey-Beyrand (2) kopen? Bied vanaf 30!
Royal Limoges (1797) Frans Tharaud Limoges: borden Mattey-Beyrand (2)
Afmetingen 2.5 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht 485 g
€ 30
Royal Limoges - Giovanna Amaruso-Manzari borden en schalen (4+4) kopen? Bied vanaf 45!
Royal Limoges (1797) Frans Giovanna Amaruso-Manzari borden en schalen (4+4)
Afmetingen 4.5 x 21 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 670 g
€ 45
Pukeberg Glass - Solifleur vaasjes (2) kopen? Bied vanaf 20!
Pukeberg Glass (1871) Zweeds Solifleur vaasjes (2)
Afmetingen 6 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 585 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Upsala-Ekeby - Harald Östergren - aardewerk kan kopen? Bied vanaf 60!
Upsala-Ekeby (1886-1978) Zweeds Harald Östergren - aardewerk kan
Afmetingen 22 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1035 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Hutschenreuther - Ole Winther - Wandbord December kopen? Bied vanaf 20!
Hutschenreuther (1814) Duits Ole Winther - Wandbord December
Afmetingen 16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 200 g
€ 20