WietzevdLK
  5. WietzevdLK

WietzevdLK

Lid sinds 2024 / Schoonhoven , Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Anton Heyboer - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Titel onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jan Jurrien Moolhuizen - Schaal met appels kopen? Bied vanaf 100!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Schaal met appels
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Betsy Westendorp-Osieck - Stilleven met kreeft kopen? Bied vanaf 450!
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968) Nederlands Stilleven met kreeft
Afmetingen 77 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450