WillemBK
  5. WillemBK

WillemBK

Lid sinds 2021 / Rotterdam, Nederland

4 aangeboden items / 47 verkochte items

Willem Visser - Gezicht op Żebbuġ (Malta) kopen? Bied vanaf 90!
Willem Visser (1956) Nederlands Gezicht op Żebbuġ (Malta)
Techniek Acryl
Afmetingen 24 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Willem Visser - Bospad Broekpolder kopen? Bied vanaf 160!
Willem Visser (1956) Nederlands Bospad Broekpolder
Techniek Acryl
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 160
1 bieding
Willem Visser - Populieren in herfst kopen? Bied vanaf 95!
Willem Visser (1956) Nederlands Populieren in herfst
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 95