Kees van Dongen (1877-1968) Anatole France. La révolte des anges met 58 kleurenlitho's van Kees van Dongen
Bied mee
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
€ 1.800
Lid sinds 2021 / Wassenaar, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Softcover |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 33.5 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |