wolvenfan
  5. wolvenfan

wolvenfan

Lid sinds 2020 / Putten, Nederland

6 aangeboden items / 20 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Polderlandschap met Boerderijen en Vissers kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Polderlandschap met Boerderijen en Vissers
Afmetingen 33 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Tiem Evink - Kampen stadsgezicht met Ijsselbrug kopen? Bied vanaf 65!
Tiem Evink (1918-2009) Nederlands Kampen stadsgezicht met Ijsselbrug
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Gino Sauerbier - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Gino Sauerbier (1969) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 46 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Charles James Keats - stadsgezicht met stadspoort en soldaten kopen? Bied vanaf 35!
Charles James Keats (1856-1934) Engels stadsgezicht met stadspoort en soldaten
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 35
Matsushita Electric - Vintage bureau lamp kopen? Bied vanaf 65!
Matsushita Electric (1935-2008) Japans Vintage bureau lamp
Afmetingen 42 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 65
Frantisek Zemek - Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50 kopen? Bied vanaf 30!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50
Afmetingen 28.6 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 30