World_of_Decorations
  5. World_of_Decorations

World_of_Decorations

Lid sinds 2021 / Algaida, Spanje

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Alfred Lichter - In der Pause kopen? Bied vanaf 175!
Alfred Lichter (1917-2012) Duits Grünewald
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 116 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Alfred Lichter - Grunewald kopen? Bied vanaf 175!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 116 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Alfred Lichter - Soutine kopen? Bied vanaf 200!
Alfred Lichter (1917-2012) Duits Soutine
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200