Lid sinds 2012 / den haag, Nederland
5 aangeboden items / 162 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 33 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 24 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 49 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |