Zubenelgenubi
  5. Zubenelgenubi

Zubenelgenubi

Lid sinds 2016 / 's-Gravenhage, Nederland

2 aangeboden items / 6 verkochte items

Willem Hendrik Gispen - Portugees Israelitisch Kerkhof te Ouderkerk a/d Amstel kopen? Bied vanaf 350!
Willem Hendrik Gispen (1890-1981) Nederlands Portugees Israelitisch Kerkhof te Ouderkerk a/d Amstel
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Jan Willem Pieneman - Klassiek tafereel kopen? Bied vanaf 250!
Jan Willem Pieneman (1779-1853) Nederlands Klassiek tafereel
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250