Richard Baseleer (1867-1951) (onbekend)
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 42.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100