5. Amateurspalet

Amateurspalet

Amateurspalet

Amateurspalet Rijswijk organiseert verschillende cursussen die worden gegeven door academisch geschoolde docenten. Amateurspalet is een van de grootste en oudste verenigingen voor beeldende kunst in de vrije tijd.

Jan Linschooten - Stilleven kopen? Bied vanaf 165!
Jan Linschooten (1909-1995) Nederlands Stilleven
Afmetingen 50.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 165
Jan Linschooten - Popje kopen? Bied vanaf 400!
Jan Linschooten (1909-1995) Nederlands Popje
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 400