Amateurspalet Rijswijk organiseert verschillende cursussen die worden gegeven door academisch geschoolde docenten. Amateurspalet is een van de grootste en oudste verenigingen voor beeldende kunst in de vrije tijd.
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 50.5 x 60.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 34 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |