5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

filters 1

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Willem Bastiaan Tholen - Huisje in landschap kopen? Bied vanaf 750!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Huisje in landschap
Afmetingen 51.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750