5. Amsterdamse Limburgers

Amsterdamse Limburgers

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970

Amsterdamse Limburgers

De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.

Ger Lataster - gemengde techniek op papier: abstract: 1988 kopen? Bied vanaf 375!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands gemengde techniek op papier: abstract: 1988
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Ger Lataster - ets: abstract kopen? Bied vanaf 60!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands ets: abstract
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Gene Eggen - Litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 79!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Litho (ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jef Diederen - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde Lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Ger Lataster - zonder titel (kleurenets) kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel (kleurenets)
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jef Diederen - fraaie linosnede - 1991 - oplage 18 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands fraaie linosnede - 1991 - oplage 18
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Ger Lataster - Nummer 4 kopen? Bied vanaf 55!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 4
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Ger Lataster - Nummer 3 kopen? Bied vanaf 55!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 3
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Ger Lataster - Nummer 1 kopen? Bied vanaf 55!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 1
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Lei Molin - Abstract kopen? Bied vanaf 80!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Abstract
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Ger Lataster - Nummer 5 kopen? Bied vanaf 55!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 5
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Ger Lataster - Nummer 2 kopen? Bied vanaf 55!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 2
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Jef Diederen - Grote litho in kleur kopen? Bied vanaf 60!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jef Diederen - Grote litho kopen? Bied vanaf 60!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Ger Lataster - Gesigneerd hardcover boek: Lataster 1982-1988 kopen? Bied vanaf 35!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Gesigneerd hardcover boek: Lataster 1982-1988
Techniek Hardcover
Afmetingen 29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 35
Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 875!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Vroege, originele tekening uit 1962
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 875!
Techniek Gouache
Afmetingen 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 800!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Merel
Techniek Brons
Afmetingen 25 x 32 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 5057 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Pieter Defesche - Landschap met meisje in witte jurk kopen? Bied vanaf 750!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Landschap met meisje in witte jurk
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Lei Molin - handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst)
Techniek Collage
Afmetingen 111 x 188 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Ger Lataster - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 155!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 106 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Frans Nols - ongetiteld kopen? Bied vanaf 175!
Frans Nols (1921-1972) Nederlands ongetiteld
Afmetingen 97.5 x 52.5 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Ger Lataster - Nummer 11 kopen? Bied vanaf 60!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 11
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Ger Lataster - Paard kopen? Bied vanaf 825!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Paard
Techniek Brons
Afmetingen 37 x 15 x 41 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 825
Gene Eggen - zonder titel | 'Houtsnede' kopen? Bied vanaf 65!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands zonder titel | 'Houtsnede'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Jef Diederen - Lune de Provence kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Lune de Provence
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jef Diederen - Onbekend kopen? Bied vanaf 60!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Onbekend
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 79 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Pierre van Soest - Altijd de hand die beweegt kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Altijd de hand die beweegt
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 35
Pieter Defesche - Geen titel kopen? Bied vanaf 400!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Geen titel
Techniek Gouache
Afmetingen 78 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jef Diederen - Modern People kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Modern People
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 69
Jef Diederen - 3 kleuren lino's + gesigneerd boek, samen in originele portfolio kopen? Bied vanaf 199!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 3 kleuren lino's + gesigneerd boek, samen in originele portfolio
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199