5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Sees Vlag - Huis ten Bosch, Den Haag, zeefdruk, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Huis ten Bosch, Den Haag, zeefdruk, gesigneerd
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Dirk van Gelder - 17e eeuws zeilschip kopen? Bied vanaf 25!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands 17e eeuws zeilschip
Techniek Gravure
Afmetingen 20.3 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Jan Sierhuis - Twee figuren kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Twee figuren
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Paul Overhaus - Zonder titel (Landschap) kopen? Bied vanaf 35!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands Zonder titel (Landschap)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 75.5 x 55.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Jan Bezemer - Babyportret kopen? Bied vanaf 30!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Babyportret
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Hendrikus Roodenburg - watermolens, Haaksbergen kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands watermolens, Haaksbergen
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - De Vormen (drieluik) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De Vormen (drieluik)
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Guillaume Lo-A-Njoe - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 349!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Acryl
Afmetingen 77 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Ernst Vijlbrief - Expliciete erotische jaren 60 gemengde techniek (o.a.stift) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Expliciete erotische jaren 60 gemengde techniek (o.a.stift) - gesigneerd
Techniek Potlood
Afmetingen 21.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hendrikus Roodenburg - Schreierstoren, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Schreierstoren, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Begijnhof, Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Begijnhof, Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Anton Martineau - Als tijd niet bestaat kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Als tijd niet bestaat
Techniek Digitale Print
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Sees Vlag - Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 32
1 bieding
Jan Montyn - Mekong III - aquatint ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Mekong III - aquatint ets - ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 90!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Anton Martineau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Wim Steijn - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zelfportret
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Friso ten Holt - onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Paul Overhaus - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands geen titel
Afmetingen 54 x 72 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Rene Brone - Kleurenzeefdruk DE GOLFER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!
Rene Brone (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DE GOLFER Handgesigneerd.
Afmetingen 59 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Doris Groeneveld - Springtij / Westfriese zeedijk kopen? Bied vanaf 45!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands Springtij / Westfriese zeedijk
Afmetingen 55 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Vrouwenrecht, Delft kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Vrouwenrecht, Delft
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Haven, Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Haven, Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Battermann - Houtsnede: het gezin - 1956 kopen? Bied vanaf 39!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands Houtsnede: het gezin - 1956
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
€ 39
Jan Sierhuis - Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 49
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Zomerboeket - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Zomerboeket - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 95.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Explosie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 700!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Explosie - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 170 x 168 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Sierk Schroder - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Portret
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Bezemer - Houtsnede, Hanengevecht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Houtsnede, Hanengevecht - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Cor Jaring - Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?) kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?)
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
€ 125
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 50!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Met aquarel ingekleurde pentekening
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 50
Jaap Kruijff - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Kruijff (1917-2001) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 16.5 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Kees Buurman - Litho: 2 naakte mensen kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: 2 naakte mensen
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 32 cm (h x b)
€ 39
Kees Buurman - Litho: De poppenspeler - 1963 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: De poppenspeler - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Henk Huig - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!
Henk Huig (1934) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Wim Motz - Litho: figuur kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: figuur
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39