5. Kunst in Industrie

Kunst in Industrie

Opgericht in 1924

Nederlandschen Bond voor Kunst in Industrie

De Nederlandschen Bond voor Kunst in Industrie (BKI) wilde, zoals de naam al doet vermoeden, kunst in de industrie promoten, in plaats van een integratie van kunst en industrie.

Pieter Groeneveldt - Keramiek schemerlampje kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Groeneveldt (1889-1982) Nederlands Keramiek schemerlampje
Afmetingen 42 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 5 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Willem Hendrik Gispen - Portugees Israelitisch Kerkhof te Ouderkerk a/d Amstel kopen? Bied vanaf 350!
Willem Hendrik Gispen (1890-1981) Nederlands Portugees Israelitisch Kerkhof te Ouderkerk a/d Amstel
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
GERO - tinnen theeservies, Theodorus Hooft, George Nilsson, Chris van der Hoef kopen? Bied vanaf 50!
GERO (1912) Nederlands tinnen theeservies, Theodorus Hooft, George Nilsson, Chris van der Hoef
Afmetingen 18 x 19 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 461 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50