Pieter Groeneveldt (1889-1982) Keramiek schemerlampje
Bied mee
Afmetingen | 42 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 150
Opgericht in 1924
De Nederlandschen Bond voor Kunst in Industrie (BKI) wilde, zoals de naam al doet vermoeden, kunst in de industrie promoten, in plaats van een integratie van kunst en industrie.
Gewicht | 5 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 58 x 50 cm (h x b) |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 19 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 461 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |