Wil Willemsen (1943) Feest
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 81 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 35
2 biedingen