5. CBK Groningen

CBK Groningen

Centrum Beeldende Kunst Groningen

Het doel van het Centrum Beeldende Kunst in Groningen is de ondersteuning van de beeldende kunstsector. Via een divers aanbod probeert het CBK een zo breed mogelijk publiek te bereiken.

Wil Willemsen - Feest kopen? Bied vanaf 30!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Feest
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 35
2 biedingen
Wil Willemsen - Rond de Tafel kopen? Bied vanaf 125!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Rond de Tafel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Wil Willemsen - Wekelijks overleg kopen? Bied vanaf 500!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Wekelijks overleg
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 150 cm (h x b)
Ingelijst Op Spieraam
€ 500
Wil Willemsen - Geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Wil Willemsen - Moeders kopen? Bied vanaf 150!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Moeders
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150