Jan Wiegers (1893-1959) Duinlandschap
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 27 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 150
De Centrale Kunstenaars Commissie was een illegale landelijke organisatie die kunstenaars financieel steunde die geen lid waren geworden van de Kultuurkammer gedurende de Duitse bezetting.
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 19.5 x 24.5 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 46.5 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 29 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |