5. Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Opgericht in 1947

De Gemeenschap Beeldende Kunstenaars, oftewel de GBK, werd opgericht met als doel de belangenbehartiging van Gelderse kunstenaars in de beeldende kunst, en het tot stand brengen en onderhouden van contacten tussen kunstenaars onderling, en met kunstliefhebbers. Volgende de Gemeenschap Beeldende Kunstenaars wordt op deze manier de kansen van de kunstenaars vergroot. Ongeveer 300 leden zijn aangesloten bij deze vereniging.

Piet Zegveld - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!
Piet Zegveld (1946) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Theo Elfrink - Mehr BRD kopen? Bied vanaf 445!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Mehr BRD
Afmetingen 122 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 445
Klaas Gubbels - Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: de liggende stoelen - 2000
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Piet Zegveld - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Piet Zegveld (1946) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Koos van Tol - de Panoven in Oud-Zevenaar kopen? Bied vanaf 40!
Koos van Tol (1943) Nederlands de Panoven in Oud-Zevenaar
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40