5. Beroepsvereniging Fotografen

Beroepsvereniging Fotografen

Opgericht in 1945

GKf Fotografen

Opgericht in 1945 als onderdeel van de Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars; werd in 1968 een zelfstandige beroepsvereniging van fotografen. GKf is een platform voor een groep fotografen die zich beizg houden met social engagement, en komt voor uit de beroepsvereniging fotografen GKf. Leden van de GKf komen uit zowel de documentaire, commerciële als autonome fotografische hoek. Dit is omdat een fotograaf bij het GKf moet passen om lid te kunnen worden. Dit heeft dan ook een brede betekenis. Voor de fotografen van GKf zijn inhoud en kritische blik belangrijk. Via de fotografie geven de fotografen van GKF uiting aan hun persoonlijke en maatschappelijke visie.

Jan van Keulen - Litho: Dame in groene jurk kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Dame in groene jurk
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 40
Kurt Lob - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 41.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Erwin Olaf - Gelatine silver print kopen? Bied vanaf 350!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands Gelatine silver print
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17.5 x 24 cm (h x b)
€ 350
Jan Versnel - 3 foto's uit de jaren 50/60 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Versnel (1924-2007) Nederlands 3 foto's uit de jaren 50/60
Afmetingen 12.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 75
Carel Blazer - 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij (Den Haag) kopen? Bied vanaf 150!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands 5 foto's: Schetsontw. kantoorgebouw Bataafsche Petroleum Maatschappij (Den Haag)
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 150
Carel Blazer - 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
€ 100
Henk Jonker - geen titeĺ kopen? Bied vanaf 25!
Henk Jonker (1912-2002) Nederlands geen titeĺ
Afmetingen 135 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Kurt Lob - Litho, Man achter bureau. kopen? Bied vanaf 35!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho, Man achter bureau.
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Koos Breukel - Portret van Abram de Swaan kopen? Bied vanaf 190!
Koos Breukel (1962) Nederlands Portret van Abram de Swaan
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 190
Jan van Keulen - Litho: Barmhartige samaritaan - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Barmhartige samaritaan - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
€ 40
Jan van Keulen - Litho: Dormeuse kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Dormeuse
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 40
Margriet Smulders - C-Print | 'Zomer 2005' | INGELIJST kopen? Bied vanaf 750!
Margriet Smulders (1955) Nederlands C-Print | 'Zomer 2005' | INGELIJST
Techniek C-Print
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Bloemstilleven
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 159
Willem Diepraam - Zandstorm Mali, C-print kopen? Bied vanaf 450!
Willem Diepraam (1944) Nederlands Zandstorm Mali, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Lydia Luyten - Ets, la Vallei d Aczon kopen? Bied vanaf 25!
Lydia Luyten (1937) Nederlands Ets, la Vallei d Aczon
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Eugene van Lamsweerde - Geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Eugene van Lamsweerde (1930) Nederlands Geen titel
Afmetingen 123 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 300
Pieter Kooistra - Olieverf variotype op papier | 'Fantasiedorp' | 1960 Stedelijk Museum Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!
Pieter Kooistra (1922-1998) Nederlands Olieverf variotype op papier | 'Fantasiedorp' | 1960 Stedelijk Museum Amsterdam
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Kurt Lob - Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Kurt Lob - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 25!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Lex Metz - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10