Victor Vasarely (1906-1997) Tiefenbilder
Bied mee
Techniek | Portfolio |
Afmetingen | 27 x 27 cm (h x b) |
€ 100
Opgericht in 1960 - opgeheven in 1968
GRAV (Groupe de Recherche d'Art Visuel)
Een kunstenaarsgroep in Parijs met Kinetische / Op-Art Kunstenaars. De groep heeft bestaan van 1960 tot 1968.
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 77 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 74 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Portfolio |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Afmetingen | 49.6 x 43.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 21.6 x 21.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 21.3 x 21.3 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |