5. Groep Bergen

Groep Bergen

Groep Bergen

In de jaren '60 van de vorige eeuw werd door Jaap de Carpentier de Groep Bergen opgericht. Deze groep bestond uit jonge kunstenaars die deelnamen aan groepstentoonstellingen in o.a. Amsterdam, Kopenhagen, Antwerpen, Ottawa en Los Angeles.

Kees den Tex - Ets: Southern Alps - New Zealand - 1988 kopen? Bied vanaf 45!
Kees den Tex (1916-1997) Nederlands Ets: Southern Alps - New Zealand - 1988
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jaap de Carpentier - Vrouw en man met gitaar kopen? Bied vanaf 95!
Jaap de Carpentier (1921-1996) Nederlands Vrouw en man met gitaar
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95