5. Kennemerse

Kennemerse

Kennemerse Kunstenaarskring (K.K.K.)

Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Henri Frederic Boot - Portret van dhr Erades kopen? Bied vanaf 50!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van dhr Erades
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Henri Frederic Boot - Portret van man met hoed [OPRUIMING] kopen? Bied vanaf 100!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van man met hoed [OPRUIMING]
Afmetingen 83.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100