5. Kunstkring Haarlem

Kunstkring Haarlem

Opgericht in 1903

Haarlemse Kunstkring

De Haarlemse kunstkring werd in 1903 opgericht uit onvrede over heersende klimaat binnen Kunst Zij Ons Doel. In 2009 hebben zeven Haarlemse schilders de Haarlemse Kunstkring nieuw leven ingeblazen.

Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Henri Frederic Boot - Portret van dhr Erades kopen? Bied vanaf 50!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van dhr Erades
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Roelof Klein - Boom. kopen? Bied vanaf 49!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands Boom.
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Roelof Klein - boederij met knotwilgen kopen? Bied vanaf 55!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands boederij met knotwilgen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Roelof Klein - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 21.5 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Henri Frederic Boot - Portret van man met hoed [OPRUIMING] kopen? Bied vanaf 100!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van man met hoed [OPRUIMING]
Afmetingen 83.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100