5. Limburgse School

Limburgse School

Opgericht in 1918 - opgeheven in 1940

Limburgse School

De Limburgse School bestond uit een groep beeldend kunstenaars die in Nederland in de eerste helft van de 20ste eeuw actief waren. Ze maakten schilderijen en glasschilderingen in voornamlijk Rooms-Katholieke kerken. Ze schilderden in een licht romantisch expressionistische stijl. De kunstenaar wilde niet zo zeer de werkelijkheid laten zien, maar vooral innerlijke gevoelens, ideeën en spanningen uitten. Tussen 1918 en 1940 beleefde de Limburgse School haar hoogtijdagen.

Charles Eyck - Kerstmis kopen? Bied vanaf 175!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Kerstmis
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Charles Eyck - Litho: Patio - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho: Patio - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Charles Vos - Maria met Jezuskind en Crusifix kopen? Bied vanaf 300!
Charles Vos (1888-1954) Nederlands Maria met Jezuskind en Crusifix
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 300
Charles Eyck - Litho Vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho Vrouw - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hubert Levigne - Landschap met figuren. kopen? Bied vanaf 39!
Hubert Levigne (1905-1989) Nederlands Landschap met figuren.
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39