5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenoffset-litho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenoffset-litho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Corneille - zeefdruk vogel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk vogel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Afmetingen 32 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Corneille - Grote schaal/bord kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 150
Corneille - Handgesigneerde litho ‘La femme du marin’ - ZELDZAAM: 26 EXEMPLAREN kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Handgesigneerde litho ‘La femme du marin’ - ZELDZAAM: 26 EXEMPLAREN
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 205
2 biedingen
Corneille - L'ange bleu d'après Rubens , 2002 - Ingelijste litho! kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'ange bleu d'après Rubens , 2002 - Ingelijste litho!
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - ithografie Aurora op de berg 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ithografie Aurora op de berg 1991
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Corneille - Ommagio à Roma - 1983 kopen? Bied vanaf 950!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio à Roma - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Corneille - 1974 La Tourterelle - Oude Litho. Collector's item! kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1974 La Tourterelle - Oude Litho. Collector's item!
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - zeefdruk L'oiseau bleu kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk L'oiseau bleu
Afmetingen 66 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Corneille - Litho La fumeuse de cigare 2003 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho La fumeuse de cigare 2003
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Corneille - Femme Et Soleil kopen? Bied vanaf 680!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Et Soleil
Afmetingen 127 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 680
Corneille - wollen vloerkleed kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch wollen vloerkleed
Afmetingen 1.5 x 217 x 217 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 650
Corneille - 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Corneille - 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt ! kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt !
Techniek Litho
Afmetingen 64.7 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Litho, maskers kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, maskers
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Corneille - Vrouw met vogel en zonnebloem kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel en zonnebloem
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 275
Corneille - kat 1989 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch kat 1989
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Corneille - Hommage Holland - 1993 - 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage Holland - 1993 - 250 ex.
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Corneille - Huit Chats - ingelijst - 1996 - 250 ex. kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Huit Chats - ingelijst - 1996 - 250 ex.
Afmetingen 73 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Le ciel rouge de l'amour - ingelijst - 1998 - 300 ex. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le ciel rouge de l'amour - ingelijst - 1998 - 300 ex.
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Banlieaue- ingelijst - 1987 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Banlieaue- ingelijst - 1987 - 200 ex.
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - 1973 ‘Le désir sémaphore’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Le désir sémaphore’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Corneille - 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra. kopen? Bied vanaf 165!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra.
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Corneille - Corneille (1922-2010) - Le Bateau kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille (1922-2010) - Le Bateau
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Theo Wolvecamp - Llitho: Dansers II - 1990 kopen? Bied vanaf 189!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Llitho: Dansers II - 1990
Techniek Litho
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Corneille - Litho: Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Corneille - Litho: De lelie en het feest II - 1984 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: De lelie en het feest II - 1984
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399