5. Ned. Kunst Genootschap

Ned. Kunst Genootschap

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1959

Jan Jurrien Moolhuizen - Schaal met appels kopen? Bied vanaf 100!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Schaal met appels
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Theo Swagemakers - landschap met kerkje - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands landschap met kerkje - mooi ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Dick van Luijn - langs de rivier kopen? Bied vanaf 35!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands langs de rivier
Techniek Ets
Afmetingen 23.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Pieter de Monchy - Portret jonge man kopen? Bied vanaf 450!
Pieter de Monchy (1916-2011) Nederlands Portret jonge man
Techniek Brons
Afmetingen 40 x 26 x 23 cm (h x b x d)
€ 450
Johan Mekkink - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 850!
Johan Mekkink (1904-1991) Nederlands Heidelandschap
Afmetingen 55.5 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930 kopen? Bied vanaf 1750!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930
Afmetingen 47.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Harm Kamerlingh Onnes - Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol kopen? Bied vanaf 325!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen 79 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Dick van Luijn - De oude molen kopen? Bied vanaf 45!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands De oude molen
Techniek Ets
Afmetingen 55 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Techniek Boek met Originele Grafiek
Afmetingen 21.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50