Techniek | Litho |
Afmetingen | 20 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |