Theodorus van Oorschot (1910-1989) Paard met ruiter - Aquarel - Handgesigneerd
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 20 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 20