Bob Karhof (1969) Fotografie, Amsterdam - Ingelijst
Bied mee
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 53 x 131 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60