5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Constant - Constant: labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant: labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Corneille - Eve - La Reine du monde - 1998 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eve - La Reine du monde - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Constant - litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Constant - Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - 1979 kopen? Bied vanaf 1500!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - 1979
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Constant - litho: New Babylon + portfoliomap - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon + portfoliomap - 1963
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Lucebert - 10 litho's en 10 gedichten: lithologie - 1959 kopen? Bied vanaf 395!
Lucebert (1924-1994) Nederlands 10 litho's en 10 gedichten: lithologie - 1959
Techniek Litho
Afmetingen 30.5 x 23 cm (h x b)
€ 395
Shinkichi Tajiri - "Landschappelijke Knoop" - computerprint - incl. gesigneerde kerstkaart en map kopen? Bied vanaf 118!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands "Landschappelijke Knoop" - computerprint - incl. gesigneerde kerstkaart en map
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 118
Lucebert - Ingelijste ets: - 1989 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste ets: - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - 2 monumentale hardcover boeken kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 monumentale hardcover boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 65
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Corneille - 2000 - Chat et Oiseau kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - Chat et Oiseau
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Guido de Waart - Grote in 1967 gemaakte hoogdrukets "Yellow Sickle"potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 17!
Guido de Waart (1931) Nederlands Grote in 1967 gemaakte hoogdrukets "Yellow Sickle"potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 17
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Serviesgoed, 6 diepe borden 21 cm kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Serviesgoed, 6 diepe borden 21 cm
Afmetingen 3.5 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50