5. Stichting Beeldende Kunst SBK

Stichting Beeldende Kunst SBK

Stichting Beeldende Kunst

Stichting Beeldende Kunst (SBK) in Amsterdam is een onafhankelijke stichting zonder winstoogmerk of subsidie. SBK steunt kunstenaars en biedt particulieren de optie om kunst in huis te halen.

Pieter Kooistra - Olieverf variotype op papier | 'Fantasiedorp' | 1960 Stedelijk Museum Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!
Pieter Kooistra (1922-1998) Nederlands Olieverf variotype op papier | 'Fantasiedorp' | 1960 Stedelijk Museum Amsterdam
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 350