Stichting Beeldende Kunst (SBK) in Amsterdam is een onafhankelijke stichting zonder winstoogmerk of subsidie. SBK steunt kunstenaars en biedt particulieren de optie om kunst in huis te halen.
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |