5. Scorpio

Scorpio

Guillaume Lo-A-Njoe - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 349!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Acryl
Afmetingen 77 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Jan Sierhuis - Litho, Flamencodanseres - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho, Flamencodanseres - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Sierhuis - Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987) kopen? Bied vanaf 450!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987)
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Jan Sierhuis - Ets - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Ets - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Jan Sierhuis - Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 49
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Aat Verhoog - Litho:zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho:zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Jan Sierhuis - Alicante kopen? Bied vanaf 450!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Alicante
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 450
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!
Aat Verhoog (1933) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Jan Sierhuis - Alicante kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 134 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jan Sierhuis - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 59!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Zonder titel
Techniek Potlood
Afmetingen 42 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Sierhuis - Dialoog kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Dialoog
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen 51.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jan Sierhuis - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 650!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Portret van een vrouw
Afmetingen 51 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Pierre van Soest - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Aat Verhoog - De honden kopen? Bied vanaf 110!
Aat Verhoog (1933) Nederlands De honden
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110