Piet Bulthuis (1898-1988) Olieverf - Ven bij Oisterwijk
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 55