5. Situationisten

Situationisten

Opgericht in 1957 - opgeheven in 1972

Situationisten

De situationisten vormden in 1957 een internationale kunstzinnig-politieke beweging, de kunstenaarsgroep Internationale Situationniste. Situationisten streefden ernaar om een toestand van voortdurende maatschappelijke revolutie te bewerkstelligen. Dit probeerden zij onder meer te realiseren door het creëren van ontregelende situaties, happenings. Het woord situationisme komt voort uit het idee dat elke generatie zich in een situatie bevindt, die ontstaan is door de vorige generatie, waartegen zij zich moet verzetten zodat er permanente revolutie komt tegen het gezag.

Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Constant - HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 155!
Constant (1920-2005) Nederlands HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Hannes Postma - Hannes P. kopen? Bied vanaf 80!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Hannes P.
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd--Groot!! kopen? Bied vanaf 179!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd--Groot!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Armando - 2x hardcover: prachtige monografie (2015) & The Berlin Years (1989) kopen? Bied vanaf 65!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 2x hardcover: prachtige monografie (2015) & The Berlin Years (1989)
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 65
Armando - Abstract kopen? Bied vanaf 105!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Abstract
Techniek Giclée
Afmetingen 48.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 105
Armando - Fraaie giclée - 26/30 - Uitstekende staat kopen? Bied vanaf 125!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Fraaie giclée - 26/30 - Uitstekende staat
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Hannes Postma - Litho - Parthenogenese kopen? Bied vanaf 60!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Parthenogenese
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hannes Postma - Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius kopen? Bied vanaf 65!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Hannes Postma - Litho - Sky-line kopen? Bied vanaf 65!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Sky-line
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Armando - Gestalt rood kopen? Bied vanaf 125!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Gestalt rood
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Constant - Offset ‘Pousse, tout fleurit’ kopen? Bied vanaf 40!
Constant (1920-2005) Nederlands Offset ‘Pousse, tout fleurit’
Techniek Offset
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Armando - giclee: Der Krieger I - 2015 (oplage 25 stuks) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Der Krieger I - 2015 (oplage 25 stuks)
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1970 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Kleurenlitho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 88.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 32!
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Pierre Alechinsky - Compositie Prent 190 kopen? Bied vanaf 575!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Compositie Prent 190
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Techniek Giclée
Afmetingen 121 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Landschaft
Techniek Giclée
Afmetingen 87 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 345!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Pierre Alechinsky - Coin jaune kopen? Bied vanaf 549!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Coin jaune
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 549
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
€ 299
Pierre Alechinsky - Gesigneerde 'Deluxe editie oplage 150 Derrière le Miroir' 247 kopen? Bied vanaf 425!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Gesigneerde 'Deluxe editie oplage 150 Derrière le Miroir' 247
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Constant - litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Constant - Litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
€ 299
Constant - ets: figuren in labyrint - 1972 kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Constant - Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - 1979 kopen? Bied vanaf 1500!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Lucio del Pezzo - Litho: "Tycho Brahe" kopen? Bied vanaf 49!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho: "Tycho Brahe"
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Armando - das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Het graf
Techniek Giclée
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - giclee: Damals - 2015 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Damals - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 1997 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 1997 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 65
Constant - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Armando - Giclee op linnen: Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Waldrand
Techniek Giclée
Afmetingen 69 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Hannes Postma - Hannes Postma, Dame met hoed, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!
Hannes Postma (1933) Hannes Postma, Dame met hoed, Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Pierre Alechinsky - zonder titel kopen? Bied vanaf 725!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 725
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35