5. Utrechtse Kring

Utrechtse Kring

Ludwig Willem Reijmert Wenckebach - Rivier in strijklicht kopen? Bied vanaf 750!
Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) Nederlands Rivier in strijklicht
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750