5. Xylon

Xylon

Fon Klement - Litho - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Fon Klement - Boardsnede: "Voor Ton" - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "Voor Ton" - 1987
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Fon Klement - acryl op doek - Rozen - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 850!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands acryl op doek - Rozen - gesigneerd l.o.
Techniek Acryl
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Toon Wegner - Steendruk, Les enfants du paradis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Steendruk, Les enfants du paradis - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Fon Klement - Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970 kopen? Bied vanaf 99!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Fon Klement - Boardsnede: Paysage kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Paysage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: "Enchantement" kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: "Enchantement"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 74.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Fon Klement - en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 28.5 cm (h x b)
€ 199
Toon Wegner - Zonnebloem. kopen? Bied vanaf 39!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Zonnebloem.
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Fon Klement - Amaryllis, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Amaryllis, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Afmetingen 86 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 35!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Fon Klement - Florifere kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Florifere
Afmetingen 75 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 105 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Fon Klement - ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 54.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Fon Klement - Haan met huizen kopen? Bied vanaf 1000!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Haan met huizen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Fon Klement - Pastiane kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Pastiane
Afmetingen 78 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Fon Klement - ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120