Opgericht in 1937
De Zaanse schilderskring werd 4 oktober 1937 in Westzaan als schilder-en teekenclub Kunst na Kennis' opgericht. Na omzwervingen langs Stuurmanspad, Kattegat, het Krimp en de Leegwater-straat in Koog aan de Zaan zetelt de club momenteel in Zaandam.
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |