Potlood gesigneerd en gedateerd '41 rechtsonder.
Monogram en jaartal in de steen linksonder.
Beeldmaat 20x15 cm. Bladmaat 27,5x19,5 cm. Losbladig.
Aart van Dobbenburgh werd geboren te Amsterdam op 30 september 1899 en overleed te Haarlem op 3 juli 1988.
Opgeleid aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs te Amsterdam.
Leraar aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag.
Auteur, lithograaf, pastellist, wandschilder, penschilder, houtgraveur, illustrator, aquarellist, grafisch ontwerper, schilder en tekenaar.
Lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitiae en Vereniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst.