Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele zeefdruk op Oud-Hollands papier van zeer goede kwaliteit.
Hangesigneerd. 121/150
Af te halen in atelier in Bodegraven zonder verzendkosten.
Afmeting: 65x50 cm