Alfons Blomme - Onder de Rialto-brug in Venetië
Max Ernst - ‘Na mij.’ Origineel-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr
14k rood gouden collier met hanger met robijn en diamant 0.80 ct - 45 cm
18k wit gouden ring met roos geslepen diamant 0.20 ct - rm 16.75
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 13.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||