Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst - Verkocht

Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst kopen? Bied vanaf 4900!
Grafiek (handgesigneerd)

Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst kopen? Bied vanaf 4900!Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst kopen? Bied vanaf 4900!Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst kopen? Bied vanaf 4900!Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst kopen? Bied vanaf 4900!Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst kopen? Bied vanaf 4900!Andy Warhol - Gesigneerd zelfportret, "Andy Warhol Kunsthaus Zürich", 1978,ingelijst kopen? Bied vanaf 4900!
  • Andy Warhol (1928-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 128 x 90.5 cm (h x b)
Incl. lijst 128.5 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Uit een editie van slechts 100 exemplaren

Andy Warhol - Gesigneerde zeefdruk met zelfportret  'Andy Warhol Kunsthaus Zürich'

uit 1978.

Werk is onder rechts met zwarte viltstift gesigneerd door Andy Warhol.

Dit werk, een zelfportret van Warhol gecombineerd met kleurvlakken, werd door Warhol speciaal ontworpen voor zijn expositie in het Kunsthaus Zürich in 1978. Het is gebaseerd op zijn zelfportret uit 1977 (IIIC.27.b) (Ook in de druk gesigneerd)

Meer informatie vind u in de literatuur: F. Feldman en J. Schellmann, 'Andy Warhol Prints: A Catalogue Raisonné', 1967, 4e editie, 2015, nr. IIIC.27.b.

Let op :  vintage lijst dus met enkele krasjes !!

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

u ontvangt een certificaat van echtheid.

***************************************************************************************************

NOTA BENE :

Kosteloze levering in Nederland , België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland.

Levertijd 2-4 weken

********************************************************************************

ACHTUNG BITTE :

Kostenlose Versand  in die Niederlande, nach Belgien, Deutschland, Österreich und in die Schweiz

Lieferzeit 2-4 Wochen

NOTA BENE :
Levertijd 2-4 weken
Andere landen op aanvraag

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending

Andy Warhol (1928-1987)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
175 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
91 cm
128.5 cm
90.5 cm
128 cm