Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Inez Fritschy - Belle van Zuijlen
Herman Brood - Als jij ligt, doe ik het uit.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 128 x 90.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 128.5 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Uit een editie van slechts 100 exemplaren |
Andy Warhol - Gesigneerde zeefdruk met zelfportret 'Andy Warhol Kunsthaus Zürich'
uit 1978.
Werk is onder rechts met zwarte viltstift gesigneerd door Andy Warhol.
Dit werk, een zelfportret van Warhol gecombineerd met kleurvlakken, werd door Warhol speciaal ontworpen voor zijn expositie in het Kunsthaus Zürich in 1978. Het is gebaseerd op zijn zelfportret uit 1977 (IIIC.27.b) (Ook in de druk gesigneerd)
Meer informatie vind u in de literatuur: F. Feldman en J. Schellmann, 'Andy Warhol Prints: A Catalogue Raisonné', 1967, 4e editie, 2015, nr. IIIC.27.b.
Let op : vintage lijst dus met enkele krasjes !!
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.
u ontvangt een certificaat van echtheid.
***************************************************************************************************
NOTA BENE :
Kosteloze levering in Nederland , België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland.
Levertijd 2-4 weken
********************************************************************************
ACHTUNG BITTE :
Kostenlose Versand in die Niederlande, nach Belgien, Deutschland, Österreich und in die Schweiz
Lieferzeit 2-4 Wochen
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
NOTA BENE : Kosteloze levering in Nederland , België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Levertijd 2-4 weken Andere landen op aanvraag | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter