Willem van Dam - Ontwerp voor een oorkonde 1948
Willem Nijs - "een carnavalsoptocht"
Helena Tynell - Zonnefles "Aurinkopullo" voor Riihimäen Lasi Italië jaren 60
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Acryl |
Drager | Karton |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 60 x 86 cm (h x b) |
Passe-partout | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ans van Dijk (1962) is de jongste dochter van de bekende schilder Adriaan de Bie. Na haar opleiding aan de Kunstacademie in Den Bosch, studeerde zij een jaar aan de Kunstacademie in Florence. Hier legde zij zich toe op aquareltechnieken. Hierna doceerde zij zelf aquarel schilderen en werkte zij als grafisch ontwerper en illustrator. Sinds 1997 concentreert ze zich volledig op het kunstenaarschap. Aanvankelijk was haar werk een opvallende synthese van aquarel met een verdieping van olieverfapplicatie. Na 1999 werkt zij vooral met acryl op linnen en grafische technieken.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Klein plekje in de bovenzijde van de passe Partout, zie foto | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.