Emil Filla - Ets leeuw die een paard aanvalt.
Willem Ernst van Boven - Lucht, Water en Zeilers
Eugen Spiro - König Ferdinand von Bulgarien. Lithographie
Ottograph - Blue girl geel, ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Anya Janssen - Zeefdruk uit 2000 - Displaced
Afbeelding 45 cm x 55 cm
Genummerd en gesigneerd oplage: 35