Dit prachtige stuk toont twee muzikanten zittend op mat. De een speelt een drum terwijl de ander iets bespeelt dat lijkt op een Krachappi, een traditioneel tokkelinstrument dat populair is aan Thaise hoven. De kleuren zijn levendig en prachtig van patroon. Batik stijl op zijde handgemaakt. Rond 1970 geproduceerd.
Goed
Het kader vertoont tekenen van ouderdom, verf wat afgeblot en sporen van houtworm.
Het doek met de prent is in prima staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Langdorp, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 6,50
Naar Nederland
€ 15,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 46,80