Jan Mooy (1776-1847) DIANA VAN AMSTERDAM-KAPTEIN F. BAX
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 62 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10