Carl Friedrich von Wiebeking - Pont de fer dúne Arche de 306 pieds dóuverture. ca.
Jurjen de Haan - - Aquarel met citaat Nijhoff - abstract - 2004 - ronde lijst
Clemens Briels - Hurricane Michel on his way to Florida - 175 ex -2003
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 69 cm (h x b) |
Incl. lijst | 108 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudendijk, Nederland |