Zeer zelden aangeboden werk (zeefdruk) van de architect Ben van Berkel, werk o.a. het Mercedes Benz Museum in Stuttgart, de Erasmusbrug in Rotterdam, de Piet Heintunnel in Amsterdam> https://www.unstudio.com/en/page/12071/piet-hein-tunnel.
UN-studio zelf heeft aan mij deze zeefdruk als authentiek geaffirmeerd en het jaartal 1991 genoemd.
Zeefdruk op geschept papier, bevestigd op karton.
Met potlood gesigneerd en genummerd 11/60 r.o.
Naadloos geplaatst ca 1 cm onder het glas, zie foto's.
Ingelijst door Krützmann, Amsterdam.
De lijst is speciaal voor dit werk gemaakt met een (zwart) ijzeren profiel met zichtbare schroefverbindingen. De binnenzijde van het profiel is hout. Zeer fraai. Totaal gewicht 5.3 kg.
Incl. het monumentale hardcover boekwerk. Thames & Hudson. 400 pp !!
Het andere boek is van Taschen over Ben van Berkel en zijn UNStudio.
Het werk kan worden afgehaald (voorkeur). Verzending uitsluitend binnen NL.