Miles
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

152 aangeboden items / 2035 verkochte items

Johan Dijkstra - 3 houtsnedes naar Dostojevski kopen? Bied vanaf 100!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands 3 houtsnedes naar Dostojevski
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 14 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Salvador Dali - 3 boeken en een beker kopen? Bied vanaf 60!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 3 boeken en een beker
Techniek Hardcover
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
€ 60
Pyke Koch - 2017 - -+ Dick Ket 1962 kopen? Bied vanaf 60!
Pyke Koch (1901-1991) Nederlands 2017 - -+ Dick Ket 1962
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 60
Jan Boon - 8 houtsnedes in het kunstblad Onze Kunst uit 1929 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Boon (1882-1975) Nederlands 8 houtsnedes in het kunstblad Onze Kunst uit 1929
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
€ 150
Maya Wildevuur - 2 hardcovers ( o.a. Leven en werk) kopen? Bied vanaf 75!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands 2 hardcovers ( o.a. Leven en werk)
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Jim Dine - Warhol-Stella-Phillips veilinggids-PopArt Advertising v Bommel v Dam kopen? Bied vanaf 75!
Jim Dine (1935) Amerikaans Warhol-Stella-Phillips veilinggids-PopArt Advertising v Bommel v Dam
Techniek Softcover
Afmetingen 28.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 75
Andy Warhol - 4 boeken, o.a. biografie. kopen? Bied vanaf 65!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans 4 boeken, o.a. biografie.
Techniek Softcover
Afmetingen 21.5 x 14 cm (h x b)
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Claes Oldenburg - 2 catalogi en Edward Kienholz kopen? Bied vanaf 65!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds 2 catalogi en Edward Kienholz
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 65
Keith Haring - Biografie en ingelijste prent 'Earth Man' kopen? Bied vanaf 65!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Biografie en ingelijste prent 'Earth Man'
Techniek Softcover
€ 65
Roy Lichtenstein - en Pop Art- 2 boeken in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 50!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans en Pop Art- 2 boeken in zeer goede staat
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Mr. Brainwash - diverse catalogi en een ingelijste hangesigneerde print kopen? Bied vanaf 75!
Mr. Brainwash (1966) Frans diverse catalogi en een ingelijste hangesigneerde print
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 75
James Rosenquist - The big paintings - Leo Castelli 1994 kopen? Bied vanaf 50!
James Rosenquist (1933-2017) Amerikaans The big paintings - Leo Castelli 1994
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 39 cm (h x b)
€ 50
Keith Haring - Boijmans 2002 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Boijmans 2002 - ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Marcel Duchamp - 3 boeken en 1 catalogus drukgrafiek kopen? Bied vanaf 65!
Marcel Duchamp (1887-1968) Frans Amerikaans 3 boeken en 1 catalogus drukgrafiek
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 13.5 cm (h x b)
€ 65
David Hockney - Monumentaal boek (Duits) & special Kunstschrift kopen? Bied vanaf 50!
David Hockney (1937) Engels Monumentaal boek (Duits) & special Kunstschrift
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Guus Kuit - Urk met vuurtoren en zeiler - grote kleurets, eigen druk kopen? Bied vanaf 75!
Guus Kuit (1952) Nederlands Urk met vuurtoren en zeiler - grote kleurets, eigen druk
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands Zittende vrouw - roodkrijttekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Albert Troost - gesigneerde hardcover kopen? Bied vanaf 40!
Albert Troost (1924-2010) Nederlands gesigneerde hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 24.5 cm (h x b)
€ 40
Käthe Ruyssenaars - gesigneerde hardcover kopen? Bied vanaf 40!
Käthe Ruyssenaars (1949) Nederlands gesigneerde hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 40
Freek van den Berg - prachtige monografie hardcover kopen? Bied vanaf 40!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands prachtige monografie hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
€ 40
Han van Meegeren - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands 3 boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
€ 50
Barnett Newman - 2 catalogi en 1x Brice Marden kopen? Bied vanaf 85!
Barnett Newman (1905-1970) Amerikaans 2 catalogi en 1x Brice Marden
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 25.5 cm (h x b)
€ 85
Wassily Kandinsky - 6 boekwerken kopen? Bied vanaf 85!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans 6 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 24.5 cm (h x b)
€ 85
Har Sanders - boek (oplage 250) en 2 catalogi kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders (1929-2010) Nederlands boek (oplage 250) en 2 catalogi
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 50
Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
€ 60
Herman Gordijn - 2 boeken kopen? Bied vanaf 45!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 26.5 x 24.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Eduardo Chillida - hardcover over de beeldhouwwerken kopen? Bied vanaf 40!
Eduardo Chillida (1924-2002) Spaans hardcover over de beeldhouwwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Joop Smits - In het varkenshok - 1967 - bekende Naïef, uitgebreid vermeld in bijgeleverd boek kopen? Bied vanaf 125!
Joop Smits (1916-1991) Nederlands In het varkenshok - 1967 - bekende Naïef, uitgebreid vermeld in bijgeleverd boek
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ben van Voorn - Noten op tafel - Prats, Frankrijk kopen? Bied vanaf 75!
Ben van Voorn (1927-2004) Nederlands Noten op tafel - Prats, Frankrijk
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Marli Turion - Roze meisje 2002 - Schoonhoven keramisch bord kopen? Bied vanaf 60!
Marli Turion (1952) Nederlands Roze meisje 2002 - Schoonhoven keramisch bord
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 27 x 27 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Sam Drukker - 2 hardcovers: o.a. gesigneerde monografie kopen? Bied vanaf 60!
Sam Drukker (1957) Nederlands 2 hardcovers: o.a. gesigneerde monografie
Techniek Hardcover
Afmetingen 25.5 x 20 cm (h x b)
€ 60
Gretha Pieck - Leven&Werken van Gretha en Adri Pieck - 1e druk hardcover 1983 kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Arty Grimm - 2x: gesigneerde cat. (tekst Cees Nooteboom) & hardcover boek kopen? Bied vanaf 40!
Arty Grimm (1950) Nederlands 2x: gesigneerde cat. (tekst Cees Nooteboom) & hardcover boek
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 40
Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's achter passepartouts kopen? Bied vanaf 150!
Lourens Alma Tadema (1836-1912) Nederlands Engels Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's achter passepartouts
Techniek Overig
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Theo Swagemakers - landschap met kerkje - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands landschap met kerkje - mooi ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Auke Hettema - Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands Landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Eugene Lucker - Oude molen bij Weert - handgesigneerde ets, eigen druk kopen? Bied vanaf 65!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Oude molen bij Weert - handgesigneerde ets, eigen druk
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Odilon Redon - 3 boeken: het complete grafische werk & zijn manifesten kopen? Bied vanaf 65!
Odilon Redon (1840-1916) Frans 3 boeken: het complete grafische werk & zijn manifesten
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
€ 65
Armando - 2x hardcover: prachtige monografie (2015) & The Berlin Years (1989) kopen? Bied vanaf 65!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 2x hardcover: prachtige monografie (2015) & The Berlin Years (1989)
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 65
Koh Sang Woo - ' 20 years ' >nieuw boek uit 2020 kopen? Bied vanaf 50!
Koh Sang Woo (1978) Amerikaans Zuid-Koreaans ' 20 years ' >nieuw boek uit 2020
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Mart Visser - Haute Couture: gesigneerd boekwerk kopen? Bied vanaf 60!
Mart Visser (1968) Nederlands Haute Couture: gesigneerd boekwerk
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Wim Winnubst - De zonaanbidders - naar de sculptuur - linosnede oplage 25 kopen? Bied vanaf 65!
Wim Winnubst (1943-2001) Nederlands De zonaanbidders - naar de sculptuur - linosnede oplage 25
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 44 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Henk Chabot - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Henk Chabot (1894-1949) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
€ 40
Emil Nolde - 3 boeken , 1x gesigneerd door Roman Ketterer kopen? Bied vanaf 50!
Emil Nolde (1867-1956) Duits 3 boeken , 1x gesigneerd door Roman Ketterer
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Han van Hagen - Winter in Nieuwkoop - extra hardcover oeuvreboek kopen? Bied vanaf 65!
Han van Hagen (1944) Nederlands Winter in Nieuwkoop - extra hardcover oeuvreboek
Techniek Ets
Afmetingen 26.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Kuno Brinks - Grot bij Amalfi, Italië - grote ets, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Grot bij Amalfi, Italië - grote ets, mooi ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45