Bertha van Hasselt - Breiende vrouw

Bertha van Hasselt - Breiende vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Bertha van Hasselt - Breiende vrouw kopen? Bied vanaf 30!Bertha van Hasselt - Breiende vrouw kopen? Bied vanaf 30!Bertha van Hasselt - Breiende vrouw kopen? Bied vanaf 30!Bertha van Hasselt - Breiende vrouw kopen? Bied vanaf 30!Bertha van Hasselt - Breiende vrouw kopen? Bied vanaf 30!
  • Bertha van Hasselt (1878-1932)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1903
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 47.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Gedateerd in de steen 1903 rechtsonder.
Litho op chine appliqué.
Beeldmaat 25x18,8 cm. Bladmaat 47,5x34 cm. Losbladig.
Bertha van Hasselt werd geboren te Zwolle op 22 september 1878 en overleed te Nijmegen op 11 juni 1932.
Opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag.
Leerling van H.P. Bremmer.
Litho, schilderen en tekenen. Later ook tekenleraar.
Portret, stadsgezicht, dieren en kerkinterieuren.
Lid van Sint Lucas, Pulchri Studio en de Schilderessenvereniging ODIS te Den Haag.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00