Kleurenlitho, gesigneerd in de steen linksonder.
Beeldmaat 15,3x23 cm. Bladmaat 26x36 cm. Losbladig.
Charles Rochussen werd geboren te Kralingen op 1 augustus 1814 en overleed te Rotterdam op 22 september 1894.
Opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag 1839-1846.
Leerling van Wijnand Nuijen en Antonie Waldorp.
Leraar van August Allebé, Georg H. Breitner en H.A.C. Dekker.
Lithograaf, etser, schilder, aquarellist, illustrator en tekenaar.
Lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitiae, Kunstliefde en de Hollandsche Tekenmaatschappij.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.